U bent hier: startpagina » schippersrun » uitslagen


UITSLAGEN SCHIPPERSRUN ODOORN 10 SEPTEMBER 2017

MEISJES -GR.4        
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Sterre de Jong 2010 Odoorn 11:46
2 Eva Hofstra 2009 Odoorn 11:57
3 Britt Heijne 2010 Odoorn 12:18
4 Silje Olsman 2010 Odoorn 12:42
5 Minke Groen 2011 Odoorn 14:30
         
JONGENS -GR.4        
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Sil Eising 2011 Odoorn 10:42
2 Chris Damhuis 2011 Odoorn 10:47
3 Huub Steenge 2010 Odoorn 11:45
4 Tygo Steenge 2010 Odoorn 11:58
5 Ben Hofstra 2011 Odoorn 13:08
6 Jort Steenge  2013 Odoorn 13:48
7 Jowi Koopmans 2011 Odoorn 13:55
8 Mats Heijne 2012 Odoorn 14:56
         
MEISJES 1800        
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Tabitha Zeeman 2005 Emmen 8:03
2 Lente de Jong 2007 Odoorn 9:57
3 Daphne Rozeveld 2008 Odoorn 10:08
4 Luna van der Veen 2008 Odoorn 11:54
5 Mila Lage 2009 Odoorn 12:14
6 Emma Steenge 2005 Odoorn 12:21
7 Jente Timmermans 2006 Odoorn 12:24
8 Elle de Jong 2009 Odoorn 12:32
         
JONGENS 1800        
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Hidde Groen 2007 Odoorn 7:47
2 Diego van Gaalen 2007 Exloo 8:26
3 Sam Hofstra 2008 Odoorn 8:51
4 Jasper Steenge 2008 Odoorn 8:58
5 Jesper Olsman 2008 Odoorn 9:29
6 Machiel Eerenstein 2009 Odoorn 9:32
7 Sepp van Klinken 2009 Odoorn 10:16
8 Thijs Damhuis 2009 Odoorn 11:13
9 Twan van Klinken 2007 Odoorn 11:42
10 Hessel Eising 2009 Odoorn 11:56
         
VROUWEN 5000        
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Marleen Popken 1999 Exloo 22:23
2 Okki Poortvliet 1999 Odoorn 24:59
3 Chantal Schuten 1989 Musselkanaal 25:23
4 Kim Bouhuys 1994 Emmen 25:35
5 Saskia van der Laan 1982 Emmen 26:47
6 Noortje Kooistra 2008 Emmen 26:52
7 Iris van Rijen 1993 Odoornerveen 26:54
8 Linda van der Heid 1980 Assen 27:16
9 Jose Eefting 1987 Odoorn 29:13
10 Marjon Timmermans 1973 Odoorn 29:17
11 Ingrid Arling 1968 Klijndijk 29:56
12 Lammie Wiggers 1960 Odoorn 29:56
13 Danielle Bos 1983 Odoorn 30:19
14 Karin Koops 1987 Nieuw Buinen 30:26
15 Alie Siekman 1965 Emmen 30:35
16 Ingrid Mones 1992 Odoorn 31:16
17 Jose Bos 1980 Odoorn 31:23
18 Miranda Kocks 1966 Klijndijk 32:45
19 Mariska Moes 1972 de Kiel 33:18
20 Anita van Veen 1967 Klijndijk 33:22
21 Mariet Dekker 1994 Klijndijk 33:22
22 Suzan Kinds 1972 Odoorn 33:30
23 Marleen Mones 1983 Odoorn 33:32
24 Iris Fluks  2000 Odoorn 35:00
25 Nynke Timmermans 2003 Odoorn 35:07
26 Isabel Oldenziel 2003 Odoorn 35:08
27 Daniek Oosting 1991 Odoorn 35:16
28 Christa Buist 1983 Odoorn 36:23
29 Ina Schipper 1981 't Haantje 36:31
30 Annemieke Westen 1991 Groningen 36:31
31 Rosan Fluks 2002 Odoorn 37:18
32 Janny Hofsteenge 1956 Odoorn 37:42
33 Nienke Gordt 1986 Odoorn 37:43
34 Mariska Idema 1978 Emmen 44:29
         
MANNEN 5000        
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Richard Prakken 1998 Aalden 19:00
2 Gerwin in't Veld 1993 Groningen 19:40
3 Finn van Pijkeren 2001 Middelstum 19:46
4 Arjan Espeldoorn 1983 Klazienaveen 20:54
5 Rene Meijer 1968 EmmerCompascuum 22:09
6 Willem Koops 1955 Musselkanaal 22:52
7 GerritJan Moes 1972 de Kiel 23:27
8 Marcel van Klinken 1971 Odoorn 24:22
9 Hendrik Kort 1980 Tweede Mond 24:40
10 Jurek Oortwijn 1975 Odoorn 24:46
11 Jens Groen 2005 Odoorn 25:23
12 Geert Grootjans 1992 Groningen 25:23
13 Sjoerd Haddering 1992 Borger 25:56
14 Maarten vd Heide 2006 Assen 26:16
15 Ard Kooistra 1973 Emmen 26:52
16 Brent Middeljans 2005 Odoorn 27:11
17 Pim poortvliet 2001 Odoorn 27:13
18 Age Koudenburg 1966 Odoorn 27:24
19 Jans Eising 1969 Odoorn 27:49
20 Rene Wiggers 1962 Odoorn 29:17
21 Faank Idema 1977 Emmen 31:35
22 Andries Bos 1954 Valtermond 32:29
23 Thijs Horsman 2006 Odoorn 33:27
24 Alex Horsman 1973 Odoorn 33:36
25 Harald Fluks 1976 Odoorn 34:12
26 Theo Zondag 1956 Odoorn 35:03
27 Harm-Jan Wieringa 1965 Erica 36:27
28 Jan van der Mark 1946 Klijndijk 36:51
         
VROUWEN 10000        
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Naomi Arends 1993 Emmen 47:53
2 Janny Spreen 1965 Gieten 49:10
3 Lenie Hoogweg 1963 Zoetermeer 53:32
4 Mathilde Bausch 1996 Emmen 53:57
         
MANNEN 10000        
Plts Naam GJ Woonplaats Tijd
1 Richard Aalders 1969 Nietap 39:07
2 Gerlof Engberts 1983 Schoonebeek 40:53
3 Rolf Boelens 1979 Rolde 41:04
4 Willem Rijnberg 1964 Gieten 42:01
5 Niels Kimmel 1969 Odoorn 43:53
6 Rudy Telkamp 1965 Hoogezand 43:56
7 Jaap Kamies 1974 Tweede Exloermond 44:00
8 Henk Speelman 1965 Borger 44:35
9 Gerard Eefting 1988 Odoorn 46:04
10 Martin van der Bijllaarst 1953 Zoetermeer 47:16
11 Rick Bosma 1963 Klijndijk 48:20
12 Martin Kraster 1987 Valth 49:52
13 Martin Hoogerkamp 1958 Odoorn 50:17
14 Paul Schapers 1991 Emmen 50:24
15 Nick Schepers 1995 Emmen 50:25
16 Bert van Veen 1965 Klijndijk 51:50
17 Egbert Geertsema 1961 Groningen 51:58
18 Luca Klaar 1993 Groningen 52:37
19 Rob Bos 1992 Klazienaveen 53:57
20 HuibJan de Boer 1966 Klijndijk 55:30
21 Johan van der Meer 1960 Klazienaveen 59:22
22 Loek Wiersema 1964 Assen 1:05:55

 

 

De uitslagen van de Schippersrun  zijn ook te vinden op http://uitslagen.nl               

 

1800, JONGENS 1800
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thom Bijkerk 2005 Odoorn 6:58  
2 Bart Jan Braams 2003 Odoorn 7:06  
3 Justin Kuipers 2004 't Haantje 7:12  
4 Alessandro Bijkerk 2003 Odoorn 7:36  
5 William Hoogerkamp 2003 Odoorn 7:39  
6 Sandro Middag 2004 Zuidwolde 7:59  
7 Vince Bouma 2002 Odoorn 8:04  
8 Loran Lok 2006 Valthe 8:10  
9 Brent Middeljans 2005 Odoorn 8:26  
10 Sil Kolmer 2006 Zwartemeer 8:32  
11 Daan Heijne 2004 Odoorn 8:34  
12 Mathijs Arends 2002 Klijndijk 8:38  
13 Daan Zantinge 2006 Emmen 8:39  
14 Milan Kwint 2004 Odoorn 9:00  
15 Alex Ravens 2006 Emmen 9:02  
16 Coen ten Ham 2003 Klijndijk 9:10  
17 Jorrit Oosterdijk 2003 Odoorn 9:22  
18 Nick Hulzebosch 2007 Beilen 9:36  
19 Teun Meertens 2005 Odoorn 9:41  
20 Jens Groen 2005 Odoorn 9:48  
21 Luca Scheper 2007 Emmen 9:51  
22 Twan Brink 2005 Emmen 9:54  
23 Gijs Wortelboer 2004 Emmen 9:55  
24 Jens Komduur 2004 Odoornerveen 9:57  
25 Twan vd Berg 2005 Emmen 10:01  
26 Jorn Eilering 2005 Odoorn 10:21  
27 Tion Lok 2007 Valthe 10:34  
28 Arben Lok 2004 Valthe 10:37  
29 Tim Wolf 2007 Coevorden 10:58  
30 Joshua Bril 2008 Erica 10:58  
31 Elmer van der Veer 2007 Odoorn 11:00  
32 Stijn Herrema 2005 Odoorn 11:56  
33 Jesper Olsman 2008 Odoorn 12:31  
34 Jeen van der Veer 2008 Odoorn 12:50  
35 Hessel Eising 2009 Odoorn 12:56  
36 Twan van Klinken 2007 Odoorn 14:01  
37 Sepp van Klinken 2009 Odoorn 15:07  
38 Jens ten Hoor 2009 Klazienaveen 22:03  
 
1800, MEISJES 1800
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Paulien Vrancke 2004 Exloo 7:03  
2 Marije de Weerd 2004 Dwingeloo 8:13  
3 Laurel ter Braak 2003 Eeserveen 8:28  
4 Fleur ter Braak 2006 Eeserveen 8:42  
5 Rosa van Driel 2003 Odoornerveen 8:46  
6 Fran Ottens 2004 Odoorn 8:55  
7 Maaike Evenhuis 2003 Kibbelveen 9:09  
8 Lyen de Vrieze 2005 Gasselte 9:10  
9 Eline Jipping 2005 Odoorn 9:49  
10 Ilse de Weerd 2007 Dwingeloo 9:58  
11 Lisa Komduur 2006 Odoornerveen 10:07  
12 Eline Hulzebosch 2008 Beilen 10:13  
13 Marleen Kor 2005 Odoorn 11:25  
14 Julia Leunge 2005 Odoorn 12:12  
15 Kyra Zweers 2006 Odoorn 12:41  
16 Tess Bouma 2006 Odoorn 12:41  
17 Jente Timmermans 2006 Odoorn 12:42  
18 Pien van der Tuin 2004 Odoorn 12:48  
19 Ines Leunge 2004 Odoorn 12:50  
20 Marin Herrema 2007 Odoorn 13:56  
21 Britt Heijne 2010 Odoorn 15:43  
22 Yacintha Bril 2009 Erica 21:42  
 
5000, 5 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Yvonne Meijer 1979 Witharen 20:28  
2 Willemien Dijkstra 1993 Sleen 22:30  
3 Sterre Jonkers 1998 Emmen 23:03  
4 Marinde Schuilema 1999 Uithuizen 23:25  
5 Marietje de Rijk 1960 Klijndijk 23:31  
6 Petra Nijmeijer 1981 Hoogeveen 23:56  
7 Marloes Prakken 2001 Aalden 24:01  
8 Daphny Grondel 1990 Sleen 24:07  
9 Julia Kimmel 1998 Odoorn 25:05  
10 Isa Boonstra 2001 Odoorn 25:42  
11 Chanien Jeuring 1990 Oosterhesselen 25:59  
12 Danielle Hoogerkamp 1996 Odoorn 26:10  
13 Doreen Smid 2000 Odoorn 27:08  
14 Petra Wolf 1989 Odoorn 27:15  
15 Marieke Olijve 1945 Emmen 27:35  
16 Lisanne Jipping 2002 Odoorn 27:43  
17 Rosa Geene 2001 Odoorn 27:46  
18 Bianca Kocks 1967 Aalden 28:08  
19 Margien Dijkstra 1991 Sleen 28:28  
20 Eline Dankelman 2002 Arriën 28:29  
21 Bernadette Ros 1980 Odoorn 28:44  
22 Marjon Timmermans 1973 Odoorn 28:46  
23 Kim Wichertjes 1999 Borger 28:57  
24 Sabine Siemans 1970 Emmen 29:06  
25 Hetty Eekhof 1959 Valthe 29:11  
26 Ingrid Arling 1968 Klijndijk 29:19  
27 Joyce Kuipers 1991 Emmen 29:20  
28 Ilse van Klinken 1975 Odoorn 29:25  
29 Anneke Brouwer 1954 Odoorn 29:44  
30 Evelyn Steenbergen 1971 Odoorn 29:53  
31 Karin Beijering 1984 Klijndijk 30:04  
32 Wilma Robben 1971 Klazienaveen 30:05  
33 Ellen Klompmakers 1986 Ter Apel 30:17  
34 Margriet Wortelboer 1976 Emmen 30:23  
35 Karin Kuipers 1974 't Haantje 30:34  
36 Hanny Luinge 1948 Borger 30:39  
37 Gieneke Komduur 1966 Odoornerveen 30:40  
38 Klaske Geene 1999 Odoorn 30:49  
39 Jantiena Veldhuis 1980 Odoorn 31:08  
40 Jorinde Hofstra 1979 Assen 31:08  
41 Lydie Zwart 1985 Schoonoord 31:34  
42 Joke Dekker 1964 Dalerveen 31:56  
43 Janet Vorspel 1973 Emmen 31:57  
44 Josselin Kooij 1994 Groningen 31:59  
45 Evelien van Eijden   Valthe 32:03  
46 Nicole Aalderink 1998 Emmen 32:04  
47 Sylvia Geerts 1964 Odoorn 32:09  
48 Mireille Jipping 2000 Odoorn 32:10  
49 Cecilia Vet 2001 Odoorn 32:36  
50 Nynke Timmermans 2003 Odoorn 32:38  
51 Martine Hoesman 1975 Ter Apelkanaal 32:49  
52 Miranda Koops 1966 Klijndijk 32:57  
53 Marga Jansen 1981 Emmen 32:58  
54 Anita Janssens 1967 Borger 33:07  
55 Trea Wortelboer 1982 Ter Apel 33:27  
56 Gonnie Niemeijer 1981 Valthe 33:27  
57 Lammie Wiggers 1960 Odoorn 33:31  
58 Linda Wiggers 1981 Odoorn 33:32  
59 Sandra Oostebring 1975 2e Exloërmond 33:32  
60 Suzanne Klopstra 2000 Odoorn 34:02  
61 Jenny Dekker 1981 Musselkanaal 34:21  
62 Alies Berning 1967 Borger 34:33  
63 Simone van Dijk 1951 Borger 34:34  
64 Iris Schomaker 1993 Valthermond 34:35  
65 Petra Schipper 1948 Gieten 34:48  
66 Melanie Mulder 1973 Gieten 34:48  
67 Suzan Klinkhamer 1977 Valthermond 35:24  
68 Meta Barelds 1969 Valthermond 35:24  
69 Gedi Oving 1987 Nieuw Balinge 35:24  
70 Jolanda Brunen 1968 Ter Apel 35:32  
71 Ina Schipper 1981 't Haantje 35:52  
72 Inge Tempel 1991 Groningen 35:57  
73 Albertje Middeljans 1964 Exloo 35:57  
74 Liesbeth Medenblik 1953 de Kiel 35:58  
75 Reina Terpstra 1958 Lindloh (D) 36:00  
76 Alie v/d Vijver 1965 Erica 36:06  
77 Gerda de Jonge 1971 Hardenberg 36:11  
78 Cathrin Kiela 1973 Odoorn 36:14  
79 Wobbie Mones 1963 Odoorn 36:56  
80 Janny Hofsteenge 1956 Odoorn 37:17  
81 Rosan Fluks 2002 Odoorn 37:26  
82 Karin Wessels 1990 Odoorn 37:27  
83 Heleen Fluks 1973 Odoorn 37:27  
84 M Blaauw 1975 Emmen 38:11  
85 Bertha de Lange 1968 Odoorn 43:02  
 
5000, 5 KM MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bram Koppenaal 1991 Zwolle 17:54  
2 Jarno Dekker 1987 Groningen 18:28  
3 Lars Eefting 1986 Borger 18:50  
4 Richard Prakken 1998 Aalden 19:01  
5 Andreas van Scherpenze 1978 Almelo 19:41  
6 Michel Eekhof 1957 Valthe 19:59  
7 Tim Mooi 1997 Nieuw Weerdinge 21:23  
8 Stefan Koopman 1995 Emmen 21:24  
9 Theo Boerrigter 1966 Emmen 22:02  
10 Romano Vedder 1990 Emmen 22:04  
11 Jeroen Steenbergen 1998 Odoorn 22:08  
12 Jan van Wieren 1968 Emmen 22:27  
13 Jorn Boerrigter 1997 Emmen 22:35  
14 Arend Enting 1962 Orvelte 22:47  
15 Yannick Rey 1997 Ter Apel 23:14  
16 Daniël Botterfik 1986 Hoogeveen 23:16  
17 Jan Schutrups 1964 Odoorn 23:34  
18 Arjan van Halen 1984 Emmen 23:40  
19 Joep Meertens 2003 Odoorn 23:44  
20 Hein van Mulligen 1983 Hoogeveen 23:46  
21 Gerrit Dekker 1988 Klijndijk 24:18  
22 Gerjan Luinge 1977 Borger 24:31  
23 Jan Willem van der Vee 1975 Odoorn 24:58  
24 Hans Brouwer 1959 Odoorn 25:05  
25 C. Brink 1967 Emmen 25:26  
26 Jan Haddering 1976 Buinen 25:28  
27 Nico van Gulik 1972 Odoorn 25:45  
28 F Ypma 1978 emmen 25:47  
29 Jeroen Schippers 1976 Odoorn 25:48  
30 Kars Wolters 1957 Odoorn 25:52  
31 Elwin Lok 2001 Valthe 26:00  
32 Kevin Robben 2002 Klazienaveen 26:00  
33 Bastiaan Vennink 1992 Odoorn 26:05  
34 Martin van Gunst 1976 Tweede Exloermond 26:14  
35 Luuc Kimmel 2002 Odoorn 27:07  
36 Johan Luinge 1950 Borger 27:07  
37 Gert Middeljans 2003 Odoorn 27:10  
38 Sander Kor 2003 Odoorn 27:12  
39 Bert Stuiver 1964 Odoorn 27:23  
40 Henk v/d Zwaag 1961 Borger 27:32  
41 Gerrit Lahuis 1951 Aalden 27:49  
42 Bert v/d Lit 1966 Beilen 28:06  
43 Marco Althuiszes 1975 Groningen 28:07  
44 Daan van den Berg 2002 Emmen 28:20  
45 Mark Maring 1971 Gieten 28:26  
46 Roel Jonkers 1969 Emmen 28:35  
47 Sem Boonstra 2003 Odoorn 28:49  
48 Roelof Timmermans 1959 Odoorn 28:52  
49 Richard Hulzebosch 1975 Beilen 29:01  
50 Arjan Oosterdijk 1970 Odoorn 29:17  
51 Johannes Kuilder 1945 Almelo 29:21  
52 Roderik Seubers 1978 Valthe 29:22  
53 Frans Geene 1958 Odoorn 29:26  
54 Rene Wiggers 1962 Odoorn 29:30  
55 Peter Koers 1964 Valthe 29:59  
56 Hugo Bauerhuit 1978 Groningen 30:10  
57 Albert Kuilder 1947 Almelo 30:43  
58 Rob Vinke 1950 Borger 31:00  
59 Garko vd Helm 1966 Odoorn 31:15  
60 Herman Rouppé 1967 Appingedam 31:22  
61 Easger Zwart 1984 Odoorn 31:34  
62 Tom Duitscher 1991 Odoorn 32:09  
63 Martin Fluks 1971 Odoorn 32:29  
64 Ben Timmermans 1973 Odoorn 32:38  
65 Robert Wibier 1982 Emmen 32:47  
66 Lucas Tijmes 1953 Schoonoord 32:52  
67 Harry Wessels 1954 Odoorn 32:58  
68 Theo Zondag 1956 Odoorn 33:06  
69 Anton Bloemink 1941 Emmen 33:31  
70 Louis Luitjens 1957 Odoorn 35:34  
71 Albert Bos 1969 Emmen 36:58  
72 Michael Wietsma 1970 Odoorn 37:59  
73 Berend Schreuder 1929 zweeloo 45:22  
 
10000, 10 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Dineke Post 1990 Hardenberg 44:27  
2 Marije Dankelman 1997 Arrien 45:32  
3 Grietje Hoogerkamp 1970 Odoorn 48:26  
4 Claudia van Tellingen 1974 Sleen 49:37  
5 Tessa Arendsen 1994 Valthermond 53:53  
6 Lenie Hoogweg 1963 Zoetermeer 54:35  
7 Thea Hak 1975 Odoorn 55:11  
8 Manon Hulshof 1993 Groningen 57:02  
9 Petra Hurkmans 1965 Borger 57:34  
10 Atty Moesker 1970 Borger 59:30  
11 Yvonne Kooi 1969 Borger 1:02:23  
12 Anita v/d Struik 1963 2e Exloermond 1:04:43  
 
10000, 10 MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Roy Hoornweg 1989 Papendrecht 31:50  
2 Richard Moesker 1974 Emmercompascuum 36:28  
3 Bram Koppenaal 1991 Zwolle 36:58  
4 Roy Kreeft 1983 Klazienaveen 39:56  
5 Michel Eekhof 1957 Valthe 40:36  
6 Rutger Duursma 1993 Groningen 41:43  
7 Arend Enting 1962 Orvelte 42:01  
8 Pieter Jan Kooi 1967 Loppersum 42:44  
9 Tom van Tellingen 1970 Sleen 42:56  
10 Cor Ottens 1965 Leeuwarden 43:14  
11 Erik Souverein 1966 Deventer 43:22  
12 Luc Engelkes 1967 Klijndijk 43:28  
13 Jannes Bosman 1967 Klazienaveen 43:47  
14 Drik Jan vd Kooi 1992 Gieten 44:04  
15 Willem Rijnberg 1964 Gieten 44:37  
16 Kristan Post 1990 Hardenberg 45:10  
17 Martin v/d Bijllaardt 1953 Zoetermeer 45:55  
18 Jeroen Gubbels 1972 Emmen 47:01  
19 Bauke Brands 1967 Klazienaveen 47:37  
20 Nico v/d Poel 1954 Emmen 47:52  
21 Dennis v/d Berg 1970 Emmen 48:18  
22 Bert Smid 1970 Odoorn 49:08  
23 Rick Bosma 1963 Klijndijk 49:25  
24 Arend Enting 1962 Orvelte 49:31  
25 Rolf de Vries 1970 Aalden 50:17  
26 Feike Pieters 1971 Westerbork 50:57  
27 Gerard Postma 1979 Groningen 51:13  
28 Aris Eindhoven 1962 Borger 51:30  
29 Henny Berends 1965 Balkbrug 51:32  
30 Henk Speelman 1965 Borger 51:33  
31 Willem Biesboer 1954 Schoonoord 51:43  
32 Martijn Boer 1976 Beilen 52:21  
33 Taco Duursma 1958 Borger 54:26  
34 Melvin Huizing 1986 Emmen 54:53  
35 Roderick van Nie 1984 Emmen 56:50  
36 Jan Kleef 1949 Exloo 57:22  
37 Egbert Geertsema 1961 Groningen 57:36  
38 Mans Veldsink 1957 Dedemsvaart 57:36  
39 Jans Jagt 1951 Klazienaveen 57:44  
40 Wim Hunneman 1955 Oosterwolde 1:00:08  
41 Theo van der Geest 1947 Borger 1:00:25  
42 Jan Henk Akkerman 1954 Odoorn 1:00:45  
43 Frans Suelmann 1956 Klazienaveen 1:02:24  
1800, JONGENS 1800
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thom Bijkerk 2005 Odoorn 6:58  
2 Bart Jan Braams 2003 Odoorn 7:06  
3 Justin Kuipers 2004 't Haantje 7:12  
4 Alessandro Bijkerk 2003 Odoorn 7:36  
5 William Hoogerkamp 2003 Odoorn 7:39  
6 Sandro Middag 2004 Zuidwolde 7:59  
7 Vince Bouma 2002 Odoorn 8:04  
8 Loran Lok 2006 Valthe 8:10  
9 Brent Middeljans 2005 Odoorn 8:26  
10 Sil Kolmer 2006 Zwartemeer 8:32  
11 Daan Heijne 2004 Odoorn 8:34  
12 Mathijs Arends 2002 Klijndijk 8:38  
13 Daan Zantinge 2006 Emmen 8:39  
14 Milan Kwint 2004 Odoorn 9:00  
15 Alex Ravens 2006 Emmen 9:02  
16 Coen ten Ham 2003 Klijndijk 9:10  
17 Jorrit Oosterdijk 2003 Odoorn 9:22  
18 Nick Hulzebosch 2007 Beilen 9:36  
19 Teun Meertens 2005 Odoorn 9:41  
20 Jens Groen 2005 Odoorn 9:48  
21 Luca Scheper 2007 Emmen 9:51  
22 Twan Brink 2005 Emmen 9:54  
23 Gijs Wortelboer 2004 Emmen 9:55  
24 Jens Komduur 2004 Odoornerveen 9:57  
25 Twan vd Berg 2005 Emmen 10:01  
26 Jorn Eilering 2005 Odoorn 10:21  
27 Tion Lok 2007 Valthe 10:34  
28 Arben Lok 2004 Valthe 10:37  
29 Tim Wolf 2007 Coevorden 10:58  
30 Joshua Bril 2008 Erica 10:58  
31 Elmer van der Veer 2007 Odoorn 11:00  
32 Stijn Herrema 2005 Odoorn 11:56  
33 Jesper Olsman 2008 Odoorn 12:31  
34 Jeen van der Veer 2008 Odoorn 12:50  
35 Hessel Eising 2009 Odoorn 12:56  
36 Twan van Klinken 2007 Odoorn 14:01  
37 Sepp van Klinken 2009 Odoorn 15:07  
38 Jens ten Hoor 2009 Klazienaveen 22:03  
 
1800, MEISJES 1800
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Paulien Vrancke 2004 Exloo 7:03  
2 Marije de Weerd 2004 Dwingeloo 8:13  
3 Laurel ter Braak 2003 Eeserveen 8:28  
4 Fleur ter Braak 2006 Eeserveen 8:42  
5 Rosa van Driel 2003 Odoornerveen 8:46  
6 Fran Ottens 2004 Odoorn 8:55  
7 Maaike Evenhuis 2003 Kibbelveen 9:09  
8 Lyen de Vrieze 2005 Gasselte 9:10  
9 Eline Jipping 2005 Odoorn 9:49  
10 Ilse de Weerd 2007 Dwingeloo 9:58  
11 Lisa Komduur 2006 Odoornerveen 10:07  
12 Eline Hulzebosch 2008 Beilen 10:13  
13 Marleen Kor 2005 Odoorn 11:25  
14 Julia Leunge 2005 Odoorn 12:12  
15 Kyra Zweers 2006 Odoorn 12:41  
16 Tess Bouma 2006 Odoorn 12:41  
17 Jente Timmermans 2006 Odoorn 12:42  
18 Pien van der Tuin 2004 Odoorn 12:48  
19 Ines Leunge 2004 Odoorn 12:50  
20 Marin Herrema 2007 Odoorn 13:56  
21 Britt Heijne 2010 Odoorn 15:43  
22 Yacintha Bril 2009 Erica 21:42  
 
5000, 5 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Yvonne Meijer 1979 Witharen 20:28  
2 Willemien Dijkstra 1993 Sleen 22:30  
3 Sterre Jonkers 1998 Emmen 23:03  
4 Marinde Schuilema 1999 Uithuizen 23:25  
5 Marietje de Rijk 1960 Klijndijk 23:31  
6 Petra Nijmeijer 1981 Hoogeveen 23:56  
7 Marloes Prakken 2001 Aalden 24:01  
8 Daphny Grondel 1990 Sleen 24:07  
9 Julia Kimmel 1998 Odoorn 25:05  
10 Isa Boonstra 2001 Odoorn 25:42  
11 Chanien Jeuring 1990 Oosterhesselen 25:59  
12 Danielle Hoogerkamp 1996 Odoorn 26:10  
13 Doreen Smid 2000 Odoorn 27:08  
14 Petra Wolf 1989 Odoorn 27:15  
15 Marieke Olijve 1945 Emmen 27:35  
16 Lisanne Jipping 2002 Odoorn 27:43  
17 Rosa Geene 2001 Odoorn 27:46  
18 Bianca Kocks 1967 Aalden 28:08  
19 Margien Dijkstra 1991 Sleen 28:28  
20 Eline Dankelman 2002 Arriën 28:29  
21 Bernadette Ros 1980 Odoorn 28:44  
22 Marjon Timmermans 1973 Odoorn 28:46  
23 Kim Wichertjes 1999 Borger 28:57  
24 Sabine Siemans 1970 Emmen 29:06  
25 Hetty Eekhof 1959 Valthe 29:11  
26 Ingrid Arling 1968 Klijndijk 29:19  
27 Joyce Kuipers 1991 Emmen 29:20  
28 Ilse van Klinken 1975 Odoorn 29:25  
29 Anneke Brouwer 1954 Odoorn 29:44  
30 Evelyn Steenbergen 1971 Odoorn 29:53  
31 Karin Beijering 1984 Klijndijk 30:04  
32 Wilma Robben 1971 Klazienaveen 30:05  
33 Ellen Klompmakers 1986 Ter Apel 30:17  
34 Margriet Wortelboer 1976 Emmen 30:23  
35 Karin Kuipers 1974 't Haantje 30:34  
36 Hanny Luinge 1948 Borger 30:39  
37 Gieneke Komduur 1966 Odoornerveen 30:40  
38 Klaske Geene 1999 Odoorn 30:49  
39 Jantiena Veldhuis 1980 Odoorn 31:08  
40 Jorinde Hofstra 1979 Assen 31:08  
41 Lydie Zwart 1985 Schoonoord 31:34  
42 Joke Dekker 1964 Dalerveen 31:56  
43 Janet Vorspel 1973 Emmen 31:57  
44 Josselin Kooij 1994 Groningen 31:59  
45 Evelien van Eijden   Valthe 32:03  
46 Nicole Aalderink 1998 Emmen 32:04  
47 Sylvia Geerts 1964 Odoorn 32:09  
48 Mireille Jipping 2000 Odoorn 32:10  
49 Cecilia Vet 2001 Odoorn 32:36  
50 Nynke Timmermans 2003 Odoorn 32:38  
51 Martine Hoesman 1975 Ter Apelkanaal 32:49  
52 Miranda Koops 1966 Klijndijk 32:57  
53 Marga Jansen 1981 Emmen 32:58  
54 Anita Janssens 1967 Borger 33:07  
55 Trea Wortelboer 1982 Ter Apel 33:27  
56 Gonnie Niemeijer 1981 Valthe 33:27  
57 Lammie Wiggers 1960 Odoorn 33:31  
58 Linda Wiggers 1981 Odoorn 33:32  
59 Sandra Oostebring 1975 2e Exloërmond 33:32  
60 Suzanne Klopstra 2000 Odoorn 34:02  
61 Jenny Dekker 1981 Musselkanaal 34:21  
62 Alies Berning 1967 Borger 34:33  
63 Simone van Dijk 1951 Borger 34:34  
64 Iris Schomaker 1993 Valthermond 34:35  
65 Petra Schipper 1948 Gieten 34:48  
66 Melanie Mulder 1973 Gieten 34:48  
67 Suzan Klinkhamer 1977 Valthermond 35:24  
68 Meta Barelds 1969 Valthermond 35:24  
69 Gedi Oving 1987 Nieuw Balinge 35:24  
70 Jolanda Brunen 1968 Ter Apel 35:32  
71 Ina Schipper 1981 't Haantje 35:52  
72 Inge Tempel 1991 Groningen 35:57  
73 Albertje Middeljans 1964 Exloo 35:57  
74 Liesbeth Medenblik 1953 de Kiel 35:58  
75 Reina Terpstra 1958 Lindloh (D) 36:00  
76 Alie v/d Vijver 1965 Erica 36:06  
77 Gerda de Jonge 1971 Hardenberg 36:11  
78 Cathrin Kiela 1973 Odoorn 36:14  
79 Wobbie Mones 1963 Odoorn 36:56  
80 Janny Hofsteenge 1956 Odoorn 37:17  
81 Rosan Fluks 2002 Odoorn 37:26  
82 Karin Wessels 1990 Odoorn 37:27  
83 Heleen Fluks 1973 Odoorn 37:27  
84 M Blaauw 1975 Emmen 38:11  
85 Bertha de Lange 1968 Odoorn 43:02  
 
5000, 5 KM MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bram Koppenaal 1991 Zwolle 17:54  
2 Jarno Dekker 1987 Groningen 18:28  
3 Lars Eefting 1986 Borger 18:50  
4 Richard Prakken 1998 Aalden 19:01  
5 Andreas van Scherpenze 1978 Almelo 19:41  
6 Michel Eekhof 1957 Valthe 19:59  
7 Tim Mooi 1997 Nieuw Weerdinge 21:23  
8 Stefan Koopman 1995 Emmen 21:24  
9 Theo Boerrigter 1966 Emmen 22:02  
10 Romano Vedder 1990 Emmen 22:04  
11 Jeroen Steenbergen 1998 Odoorn 22:08  
12 Jan van Wieren 1968 Emmen 22:27  
13 Jorn Boerrigter 1997 Emmen 22:35  
14 Arend Enting 1962 Orvelte 22:47  
15 Yannick Rey 1997 Ter Apel 23:14  
16 Daniël Botterfik 1986 Hoogeveen 23:16  
17 Jan Schutrups 1964 Odoorn 23:34  
18 Arjan van Halen 1984 Emmen 23:40  
19 Joep Meertens 2003 Odoorn 23:44  
20 Hein van Mulligen 1983 Hoogeveen 23:46  
21 Gerrit Dekker 1988 Klijndijk 24:18  
22 Gerjan Luinge 1977 Borger 24:31  
23 Jan Willem van der Vee 1975 Odoorn 24:58  
24 Hans Brouwer 1959 Odoorn 25:05  
25 C. Brink 1967 Emmen 25:26  
26 Jan Haddering 1976 Buinen 25:28  
27 Nico van Gulik 1972 Odoorn 25:45  
28 F Ypma 1978 emmen 25:47  
29 Jeroen Schippers 1976 Odoorn 25:48  
30 Kars Wolters 1957 Odoorn 25:52  
31 Elwin Lok 2001 Valthe 26:00  
32 Kevin Robben 2002 Klazienaveen 26:00  
33 Bastiaan Vennink 1992 Odoorn 26:05  
34 Martin van Gunst 1976 Tweede Exloermond 26:14  
35 Luuc Kimmel 2002 Odoorn 27:07  
36 Johan Luinge 1950 Borger 27:07  
37 Gert Middeljans 2003 Odoorn 27:10  
38 Sander Kor 2003 Odoorn 27:12  
39 Bert Stuiver 1964 Odoorn 27:23  
40 Henk v/d Zwaag 1961 Borger 27:32  
41 Gerrit Lahuis 1951 Aalden 27:49  
42 Bert v/d Lit 1966 Beilen 28:06  
43 Marco Althuiszes 1975 Groningen 28:07  
44 Daan van den Berg 2002 Emmen 28:20  
45 Mark Maring 1971 Gieten 28:26  
46 Roel Jonkers 1969 Emmen 28:35  
47 Sem Boonstra 2003 Odoorn 28:49  
48 Roelof Timmermans 1959 Odoorn 28:52  
49 Richard Hulzebosch 1975 Beilen 29:01  
50 Arjan Oosterdijk 1970 Odoorn 29:17  
51 Johannes Kuilder 1945 Almelo 29:21  
52 Roderik Seubers 1978 Valthe 29:22  
53 Frans Geene 1958 Odoorn 29:26  
54 Rene Wiggers 1962 Odoorn 29:30  
55 Peter Koers 1964 Valthe 29:59  
56 Hugo Bauerhuit 1978 Groningen 30:10  
57 Albert Kuilder 1947 Almelo 30:43  
58 Rob Vinke 1950 Borger 31:00  
59 Garko vd Helm 1966 Odoorn 31:15  
60 Herman Rouppé 1967 Appingedam 31:22  
61 Easger Zwart 1984 Odoorn 31:34  
62 Tom Duitscher 1991 Odoorn 32:09  
63 Martin Fluks 1971 Odoorn 32:29  
64 Ben Timmermans 1973 Odoorn 32:38  
65 Robert Wibier 1982 Emmen 32:47  
66 Lucas Tijmes 1953 Schoonoord 32:52  
67 Harry Wessels 1954 Odoorn 32:58  
68 Theo Zondag 1956 Odoorn 33:06  
69 Anton Bloemink 1941 Emmen 33:31  
70 Louis Luitjens 1957 Odoorn 35:34  
71 Albert Bos 1969 Emmen 36:58  
72 Michael Wietsma 1970 Odoorn 37:59  
73 Berend Schreuder 1929 zweeloo 45:22  
 
10000, 10 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Dineke Post 1990 Hardenberg 44:27  
2 Marije Dankelman 1997 Arrien 45:32  
3 Grietje Hoogerkamp 1970 Odoorn 48:26  
4 Claudia van Tellingen 1974 Sleen 49:37  
5 Tessa Arendsen 1994 Valthermond 53:53  
6 Lenie Hoogweg 1963 Zoetermeer 54:35  
7 Thea Hak 1975 Odoorn 55:11  
8 Manon Hulshof 1993 Groningen 57:02  
9 Petra Hurkmans 1965 Borger 57:34  
10 Atty Moesker 1970 Borger 59:30  
11 Yvonne Kooi 1969 Borger 1:02:23  
12 Anita v/d Struik 1963 2e Exloermond 1:04:43  
 
10000, 10 MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Roy Hoornweg 1989 Papendrecht 31:50  
2 Richard Moesker 1974 Emmercompascuum 36:28  
3 Bram Koppenaal 1991 Zwolle 36:58  
4 Roy Kreeft 1983 Klazienaveen 39:56  
5 Michel Eekhof 1957 Valthe 40:36  
6 Rutger Duursma 1993 Groningen 41:43  
7 Arend Enting 1962 Orvelte 42:01  
8 Pieter Jan Kooi 1967 Loppersum 42:44  
9 Tom van Tellingen 1970 Sleen 42:56  
10 Cor Ottens 1965 Leeuwarden 43:14  
11 Erik Souverein 1966 Deventer 43:22  
12 Luc Engelkes 1967 Klijndijk 43:28  
13 Jannes Bosman 1967 Klazienaveen 43:47  
14 Drik Jan vd Kooi 1992 Gieten 44:04  
15 Willem Rijnberg 1964 Gieten 44:37  
16 Kristan Post 1990 Hardenberg 45:10  
17 Martin v/d Bijllaardt 1953 Zoetermeer 45:55  
18 Jeroen Gubbels 1972 Emmen 47:01  
19 Bauke Brands 1967 Klazienaveen 47:37  
20 Nico v/d Poel 1954 Emmen 47:52  
21 Dennis v/d Berg 1970 Emmen 48:18  
22 Bert Smid 1970 Odoorn 49:08  
23 Rick Bosma 1963 Klijndijk 49:25  
24 Arend Enting 1962 Orvelte 49:31  
25 Rolf de Vries 1970 Aalden 50:17  
26 Feike Pieters 1971 Westerbork 50:57  
27 Gerard Postma 1979 Groningen 51:13  
28 Aris Eindhoven 1962 Borger 51:30  
29 Henny Berends 1965 Balkbrug 51:32  
30 Henk Speelman 1965 Borger 51:33  
31 Willem Biesboer 1954 Schoonoord 51:43  
32 Martijn Boer 1976 Beilen 52:21  
33 Taco Duursma 1958 Borger 54:26  
34 Melvin Huizing 1986 Emmen 54:53  
35 Roderick van Nie 1984 Emmen 56:50  
36 Jan Kleef 1949 Exloo 57:22  
37 Egbert Geertsema 1961 Groningen 57:36  
38 Mans Veldsink 1957 Dedemsvaart 57:36  
39 Jans Jagt 1951 Klazienaveen 57:44  
40 Wim Hunneman 1955 Oosterwolde 1:00:08  
41 Theo van der Geest 1947 Borger 1:00:25  
42 Jan Henk Akkerman 1954 Odoorn 1:00:45  
43 Frans Suelmann 1956 Klazienaveen 1:02:24  
1800, JONGENS 1800
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thom Bijkerk 2005 Odoorn 6:58  
2 Bart Jan Braams 2003 Odoorn 7:06  
3 Justin Kuipers 2004 't Haantje 7:12  
4 Alessandro Bijkerk 2003 Odoorn 7:36  
5 William Hoogerkamp 2003 Odoorn 7:39  
6 Sandro Middag 2004 Zuidwolde 7:59  
7 Vince Bouma 2002 Odoorn 8:04  
8 Loran Lok 2006 Valthe 8:10  
9 Brent Middeljans 2005 Odoorn 8:26  
10 Sil Kolmer 2006 Zwartemeer 8:32  
11 Daan Heijne 2004 Odoorn 8:34  
12 Mathijs Arends 2002 Klijndijk 8:38  
13 Daan Zantinge 2006 Emmen 8:39  
14 Milan Kwint 2004 Odoorn 9:00  
15 Alex Ravens 2006 Emmen 9:02  
16 Coen ten Ham 2003 Klijndijk 9:10  
17 Jorrit Oosterdijk 2003 Odoorn 9:22  
18 Nick Hulzebosch 2007 Beilen 9:36  
19 Teun Meertens 2005 Odoorn 9:41  
20 Jens Groen 2005 Odoorn 9:48  
21 Luca Scheper 2007 Emmen 9:51  
22 Twan Brink 2005 Emmen 9:54  
23 Gijs Wortelboer 2004 Emmen 9:55  
24 Jens Komduur 2004 Odoornerveen 9:57  
25 Twan vd Berg 2005 Emmen 10:01  
26 Jorn Eilering 2005 Odoorn 10:21  
27 Tion Lok 2007 Valthe 10:34  
28 Arben Lok 2004 Valthe 10:37  
29 Tim Wolf 2007 Coevorden 10:58  
30 Joshua Bril 2008 Erica 10:58  
31 Elmer van der Veer 2007 Odoorn 11:00  
32 Stijn Herrema 2005 Odoorn 11:56  
33 Jesper Olsman 2008 Odoorn 12:31  
34 Jeen van der Veer 2008 Odoorn 12:50  
35 Hessel Eising 2009 Odoorn 12:56  
36 Twan van Klinken 2007 Odoorn 14:01  
37 Sepp van Klinken 2009 Odoorn 15:07  
38 Jens ten Hoor 2009 Klazienaveen 22:03  
 
1800, MEISJES 1800
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Paulien Vrancke 2004 Exloo 7:03  
2 Marije de Weerd 2004 Dwingeloo 8:13  
3 Laurel ter Braak 2003 Eeserveen 8:28  
4 Fleur ter Braak 2006 Eeserveen 8:42  
5 Rosa van Driel 2003 Odoornerveen 8:46  
6 Fran Ottens 2004 Odoorn 8:55  
7 Maaike Evenhuis 2003 Kibbelveen 9:09  
8 Lyen de Vrieze 2005 Gasselte 9:10  
9 Eline Jipping 2005 Odoorn 9:49  
10 Ilse de Weerd 2007 Dwingeloo 9:58  
11 Lisa Komduur 2006 Odoornerveen 10:07  
12 Eline Hulzebosch 2008 Beilen 10:13  
13 Marleen Kor 2005 Odoorn 11:25  
14 Julia Leunge 2005 Odoorn 12:12  
15 Kyra Zweers 2006 Odoorn 12:41  
16 Tess Bouma 2006 Odoorn 12:41  
17 Jente Timmermans 2006 Odoorn 12:42  
18 Pien van der Tuin 2004 Odoorn 12:48  
19 Ines Leunge 2004 Odoorn 12:50  
20 Marin Herrema 2007 Odoorn 13:56  
21 Britt Heijne 2010 Odoorn 15:43  
22 Yacintha Bril 2009 Erica 21:42  
 
5000, 5 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Yvonne Meijer 1979 Witharen 20:28  
2 Willemien Dijkstra 1993 Sleen 22:30  
3 Sterre Jonkers 1998 Emmen 23:03  
4 Marinde Schuilema 1999 Uithuizen 23:25  
5 Marietje de Rijk 1960 Klijndijk 23:31  
6 Petra Nijmeijer 1981 Hoogeveen 23:56  
7 Marloes Prakken 2001 Aalden 24:01  
8 Daphny Grondel 1990 Sleen 24:07  
9 Julia Kimmel 1998 Odoorn 25:05  
10 Isa Boonstra 2001 Odoorn 25:42  
11 Chanien Jeuring 1990 Oosterhesselen 25:59  
12 Danielle Hoogerkamp 1996 Odoorn 26:10  
13 Doreen Smid 2000 Odoorn 27:08  
14 Petra Wolf 1989 Odoorn 27:15  
15 Marieke Olijve 1945 Emmen 27:35  
16 Lisanne Jipping 2002 Odoorn 27:43  
17 Rosa Geene 2001 Odoorn 27:46  
18 Bianca Kocks 1967 Aalden 28:08  
19 Margien Dijkstra 1991 Sleen 28:28  
20 Eline Dankelman 2002 Arriën 28:29  
21 Bernadette Ros 1980 Odoorn 28:44  
22 Marjon Timmermans 1973 Odoorn 28:46  
23 Kim Wichertjes 1999 Borger 28:57  
24 Sabine Siemans 1970 Emmen 29:06  
25 Hetty Eekhof 1959 Valthe 29:11  
26 Ingrid Arling 1968 Klijndijk 29:19  
27 Joyce Kuipers 1991 Emmen 29:20  
28 Ilse van Klinken 1975 Odoorn 29:25  
29 Anneke Brouwer 1954 Odoorn 29:44  
30 Evelyn Steenbergen 1971 Odoorn 29:53  
31 Karin Beijering 1984 Klijndijk 30:04  
32 Wilma Robben 1971 Klazienaveen 30:05  
33 Ellen Klompmakers 1986 Ter Apel 30:17  
34 Margriet Wortelboer 1976 Emmen 30:23  
35 Karin Kuipers 1974 't Haantje 30:34  
36 Hanny Luinge 1948 Borger 30:39  
37 Gieneke Komduur 1966 Odoornerveen 30:40  
38 Klaske Geene 1999 Odoorn 30:49  
39 Jantiena Veldhuis 1980 Odoorn 31:08  
40 Jorinde Hofstra 1979 Assen 31:08  
41 Lydie Zwart 1985 Schoonoord 31:34  
42 Joke Dekker 1964 Dalerveen 31:56  
43 Janet Vorspel 1973 Emmen 31:57  
44 Josselin Kooij 1994 Groningen 31:59  
45 Evelien van Eijden   Valthe 32:03  
46 Nicole Aalderink 1998 Emmen 32:04  
47 Sylvia Geerts 1964 Odoorn 32:09  
48 Mireille Jipping 2000 Odoorn 32:10  
49 Cecilia Vet 2001 Odoorn 32:36  
50 Nynke Timmermans 2003 Odoorn 32:38  
51 Martine Hoesman 1975 Ter Apelkanaal 32:49  
52 Miranda Koops 1966 Klijndijk 32:57  
53 Marga Jansen 1981 Emmen 32:58  
54 Anita Janssens 1967 Borger 33:07  
55 Trea Wortelboer 1982 Ter Apel 33:27  
56 Gonnie Niemeijer 1981 Valthe 33:27  
57 Lammie Wiggers 1960 Odoorn 33:31  
58 Linda Wiggers 1981 Odoorn 33:32  
59 Sandra Oostebring 1975 2e Exloërmond 33:32  
60 Suzanne Klopstra 2000 Odoorn 34:02  
61 Jenny Dekker 1981 Musselkanaal 34:21  
62 Alies Berning 1967 Borger 34:33  
63 Simone van Dijk 1951 Borger 34:34  
64 Iris Schomaker 1993 Valthermond 34:35  
65 Petra Schipper 1948 Gieten 34:48  
66 Melanie Mulder 1973 Gieten 34:48  
67 Suzan Klinkhamer 1977 Valthermond 35:24  
68 Meta Barelds 1969 Valthermond 35:24  
69 Gedi Oving 1987 Nieuw Balinge 35:24  
70 Jolanda Brunen 1968 Ter Apel 35:32  
71 Ina Schipper 1981 't Haantje 35:52  
72 Inge Tempel 1991 Groningen 35:57  
73 Albertje Middeljans 1964 Exloo 35:57  
74 Liesbeth Medenblik 1953 de Kiel 35:58  
75 Reina Terpstra 1958 Lindloh (D) 36:00  
76 Alie v/d Vijver 1965 Erica 36:06  
77 Gerda de Jonge 1971 Hardenberg 36:11  
78 Cathrin Kiela 1973 Odoorn 36:14  
79 Wobbie Mones 1963 Odoorn 36:56  
80 Janny Hofsteenge 1956 Odoorn 37:17  
81 Rosan Fluks 2002 Odoorn 37:26  
82 Karin Wessels 1990 Odoorn 37:27  
83 Heleen Fluks 1973 Odoorn 37:27  
84 M Blaauw 1975 Emmen 38:11  
85 Bertha de Lange 1968 Odoorn 43:02  
 
5000, 5 KM MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bram Koppenaal 1991 Zwolle 17:54  
2 Jarno Dekker 1987 Groningen 18:28  
3 Lars Eefting 1986 Borger 18:50  
4 Richard Prakken 1998 Aalden 19:01  
5 Andreas van Scherpenze 1978 Almelo 19:41  
6 Michel Eekhof 1957 Valthe 19:59  
7 Tim Mooi 1997 Nieuw Weerdinge 21:23  
8 Stefan Koopman 1995 Emmen 21:24  
9 Theo Boerrigter 1966 Emmen 22:02  
10 Romano Vedder 1990 Emmen 22:04  
11 Jeroen Steenbergen 1998 Odoorn 22:08  
12 Jan van Wieren 1968 Emmen 22:27  
13 Jorn Boerrigter 1997 Emmen 22:35  
14 Arend Enting 1962 Orvelte 22:47  
15 Yannick Rey 1997 Ter Apel 23:14  
16 Daniël Botterfik 1986 Hoogeveen 23:16  
17 Jan Schutrups 1964 Odoorn 23:34  
18 Arjan van Halen 1984 Emmen 23:40  
19 Joep Meertens 2003 Odoorn 23:44  
20 Hein van Mulligen 1983 Hoogeveen 23:46  
21 Gerrit Dekker 1988 Klijndijk 24:18  
22 Gerjan Luinge 1977 Borger 24:31  
23 Jan Willem van der Vee 1975 Odoorn 24:58  
24 Hans Brouwer 1959 Odoorn 25:05  
25 C. Brink 1967 Emmen 25:26  
26 Jan Haddering 1976 Buinen 25:28  
27 Nico van Gulik 1972 Odoorn 25:45  
28 F Ypma 1978 emmen 25:47  
29 Jeroen Schippers 1976 Odoorn 25:48  
30 Kars Wolters 1957 Odoorn 25:52  
31 Elwin Lok 2001 Valthe 26:00  
32 Kevin Robben 2002 Klazienaveen 26:00  
33 Bastiaan Vennink 1992 Odoorn 26:05  
34 Martin van Gunst 1976 Tweede Exloermond 26:14  
35 Luuc Kimmel 2002 Odoorn 27:07  
36 Johan Luinge 1950 Borger 27:07  
37 Gert Middeljans 2003 Odoorn 27:10  
38 Sander Kor 2003 Odoorn 27:12  
39 Bert Stuiver 1964 Odoorn 27:23  
40 Henk v/d Zwaag 1961 Borger 27:32  
41 Gerrit Lahuis 1951 Aalden 27:49  
42 Bert v/d Lit 1966 Beilen 28:06  
43 Marco Althuiszes 1975 Groningen 28:07  
44 Daan van den Berg 2002 Emmen 28:20  
45 Mark Maring 1971 Gieten 28:26  
46 Roel Jonkers 1969 Emmen 28:35  
47 Sem Boonstra 2003 Odoorn 28:49  
48 Roelof Timmermans 1959 Odoorn 28:52  
49 Richard Hulzebosch 1975 Beilen 29:01  
50 Arjan Oosterdijk 1970 Odoorn 29:17  
51 Johannes Kuilder 1945 Almelo 29:21  
52 Roderik Seubers 1978 Valthe 29:22  
53 Frans Geene 1958 Odoorn 29:26  
54 Rene Wiggers 1962 Odoorn 29:30  
55 Peter Koers 1964 Valthe 29:59  
56 Hugo Bauerhuit 1978 Groningen 30:10  
57 Albert Kuilder 1947 Almelo 30:43  
58 Rob Vinke 1950 Borger 31:00  
59 Garko vd Helm 1966 Odoorn 31:15  
60 Herman Rouppé 1967 Appingedam 31:22  
61 Easger Zwart 1984 Odoorn 31:34  
62 Tom Duitscher 1991 Odoorn 32:09  
63 Martin Fluks 1971 Odoorn 32:29  
64 Ben Timmermans 1973 Odoorn 32:38  
65 Robert Wibier 1982 Emmen 32:47  
66 Lucas Tijmes 1953 Schoonoord 32:52  
67 Harry Wessels 1954 Odoorn 32:58  
68 Theo Zondag 1956 Odoorn 33:06  
69 Anton Bloemink 1941 Emmen 33:31  
70 Louis Luitjens 1957 Odoorn 35:34  
71 Albert Bos 1969 Emmen 36:58  
72 Michael Wietsma 1970 Odoorn 37:59  
73 Berend Schreuder 1929 zweeloo 45:22  
 
10000, 10 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Dineke Post 1990 Hardenberg 44:27  
2 Marije Dankelman 1997 Arrien 45:32  
3 Grietje Hoogerkamp 1970 Odoorn 48:26  
4 Claudia van Tellingen 1974 Sleen 49:37  
5 Tessa Arendsen 1994 Valthermond 53:53  
6 Lenie Hoogweg 1963 Zoetermeer 54:35  
7 Thea Hak 1975 Odoorn 55:11  
8 Manon Hulshof 1993 Groningen 57:02  
9 Petra Hurkmans 1965 Borger 57:34  
10 Atty Moesker 1970 Borger 59:30  
11 Yvonne Kooi 1969 Borger 1:02:23  
12 Anita v/d Struik 1963 2e Exloermond 1:04:43  
 
10000, 10 MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Roy Hoornweg 1989 Papendrecht 31:50  
2 Richard Moesker 1974 Emmercompascuum 36:28  
3 Bram Koppenaal 1991 Zwolle 36:58  
4 Roy Kreeft 1983 Klazienaveen 39:56  
5 Michel Eekhof 1957 Valthe 40:36  
6 Rutger Duursma 1993 Groningen 41:43  
7 Arend Enting 1962 Orvelte 42:01  
8 Pieter Jan Kooi 1967 Loppersum 42:44  
9 Tom van Tellingen 1970 Sleen 42:56  
10 Cor Ottens 1965 Leeuwarden 43:14  
11 Erik Souverein 1966 Deventer 43:22  
12 Luc Engelkes 1967 Klijndijk 43:28  
13 Jannes Bosman 1967 Klazienaveen 43:47  
14 Drik Jan vd Kooi 1992 Gieten 44:04  
15 Willem Rijnberg 1964 Gieten 44:37  
16 Kristan Post 1990 Hardenberg 45:10  
17 Martin v/d Bijllaardt 1953 Zoetermeer 45:55  
18 Jeroen Gubbels 1972 Emmen 47:01  
19 Bauke Brands 1967 Klazienaveen 47:37  
20 Nico v/d Poel 1954 Emmen 47:52  
21 Dennis v/d Berg 1970 Emmen 48:18  
22 Bert Smid 1970 Odoorn 49:08  
23 Rick Bosma 1963 Klijndijk 49:25  
24 Arend Enting 1962 Orvelte 49:31  
25 Rolf de Vries 1970 Aalden 50:17  
26 Feike Pieters 1971 Westerbork 50:57  
27 Gerard Postma 1979 Groningen 51:13  
28 Aris Eindhoven 1962 Borger 51:30  
29 Henny Berends 1965 Balkbrug 51:32  
30 Henk Speelman 1965 Borger 51:33  
31 Willem Biesboer 1954 Schoonoord 51:43  
32 Martijn Boer 1976 Beilen 52:21  
33 Taco Duursma 1958 Borger 54:26  
34 Melvin Huizing 1986 Emmen 54:53  
35 Roderick van Nie 1984 Emmen 56:50  
36 Jan Kleef 1949 Exloo 57:22  
37 Egbert Geertsema 1961 Groningen 57:36  
38 Mans Veldsink 1957 Dedemsvaart 57:36  
39 Jans Jagt 1951 Klazienaveen 57:44  
40 Wim Hunneman 1955 Oosterwolde 1:00:08  
41 Theo van der Geest 1947 Borger 1:00:25  
42 Jan Henk Akkerman 1954 Odoorn 1:00:45  
43 Frans Suelmann 1956 Klazienaveen 1:02:24  
1800, JONGENS 1800
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thom Bijkerk 2005 Odoorn 6:58  
2 Bart Jan Braams 2003 Odoorn 7:06  
3 Justin Kuipers 2004 't Haantje 7:12  
4 Alessandro Bijkerk 2003 Odoorn 7:36  
5 William Hoogerkamp 2003 Odoorn 7:39  
6 Sandro Middag 2004 Zuidwolde 7:59  
7 Vince Bouma 2002 Odoorn 8:04  
8 Loran Lok 2006 Valthe 8:10  
9 Brent Middeljans 2005 Odoorn 8:26  
10 Sil Kolmer 2006 Zwartemeer 8:32  
11 Daan Heijne 2004 Odoorn 8:34  
12 Mathijs Arends 2002 Klijndijk 8:38  
13 Daan Zantinge 2006 Emmen 8:39  
14 Milan Kwint 2004 Odoorn 9:00  
15 Alex Ravens 2006 Emmen 9:02  
16 Coen ten Ham 2003 Klijndijk 9:10  
17 Jorrit Oosterdijk 2003 Odoorn 9:22  
18 Nick Hulzebosch 2007 Beilen 9:36  
19 Teun Meertens 2005 Odoorn 9:41  
20 Jens Groen 2005 Odoorn 9:48  
21 Luca Scheper 2007 Emmen 9:51  
22 Twan Brink 2005 Emmen 9:54  
23 Gijs Wortelboer 2004 Emmen 9:55  
24 Jens Komduur 2004 Odoornerveen 9:57  
25 Twan vd Berg 2005 Emmen 10:01  
26 Jorn Eilering 2005 Odoorn 10:21  
27 Tion Lok 2007 Valthe 10:34  
28 Arben Lok 2004 Valthe 10:37  
29 Tim Wolf 2007 Coevorden 10:58  
30 Joshua Bril 2008 Erica 10:58  
31 Elmer van der Veer 2007 Odoorn 11:00  
32 Stijn Herrema 2005 Odoorn 11:56  
33 Jesper Olsman 2008 Odoorn 12:31  
34 Jeen van der Veer 2008 Odoorn 12:50  
35 Hessel Eising 2009 Odoorn 12:56  
36 Twan van Klinken 2007 Odoorn 14:01  
37 Sepp van Klinken 2009 Odoorn 15:07  
38 Jens ten Hoor 2009 Klazienaveen 22:03  
 
1800, MEISJES 1800
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Paulien Vrancke 2004 Exloo 7:03  
2 Marije de Weerd 2004 Dwingeloo 8:13  
3 Laurel ter Braak 2003 Eeserveen 8:28  
4 Fleur ter Braak 2006 Eeserveen 8:42  
5 Rosa van Driel 2003 Odoornerveen 8:46  
6 Fran Ottens 2004 Odoorn 8:55  
7 Maaike Evenhuis 2003 Kibbelveen 9:09  
8 Lyen de Vrieze 2005 Gasselte 9:10  
9 Eline Jipping 2005 Odoorn 9:49  
10 Ilse de Weerd 2007 Dwingeloo 9:58  
11 Lisa Komduur 2006 Odoornerveen 10:07  
12 Eline Hulzebosch 2008 Beilen 10:13  
13 Marleen Kor 2005 Odoorn 11:25  
14 Julia Leunge 2005 Odoorn 12:12  
15 Kyra Zweers 2006 Odoorn 12:41  
16 Tess Bouma 2006 Odoorn 12:41  
17 Jente Timmermans 2006 Odoorn 12:42  
18 Pien van der Tuin 2004 Odoorn 12:48  
19 Ines Leunge 2004 Odoorn 12:50  
20 Marin Herrema 2007 Odoorn 13:56  
21 Britt Heijne 2010 Odoorn 15:43  
22 Yacintha Bril 2009 Erica 21:42  
 
5000, 5 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Yvonne Meijer 1979 Witharen 20:28  
2 Willemien Dijkstra 1993 Sleen 22:30  
3 Sterre Jonkers 1998 Emmen 23:03  
4 Marinde Schuilema 1999 Uithuizen 23:25  
5 Marietje de Rijk 1960 Klijndijk 23:31  
6 Petra Nijmeijer 1981 Hoogeveen 23:56  
7 Marloes Prakken 2001 Aalden 24:01  
8 Daphny Grondel 1990 Sleen 24:07  
9 Julia Kimmel 1998 Odoorn 25:05  
10 Isa Boonstra 2001 Odoorn 25:42  
11 Chanien Jeuring 1990 Oosterhesselen 25:59  
12 Danielle Hoogerkamp 1996 Odoorn 26:10  
13 Doreen Smid 2000 Odoorn 27:08  
14 Petra Wolf 1989 Odoorn 27:15  
15 Marieke Olijve 1945 Emmen 27:35  
16 Lisanne Jipping 2002 Odoorn 27:43  
17 Rosa Geene 2001 Odoorn 27:46  
18 Bianca Kocks 1967 Aalden 28:08  
19 Margien Dijkstra 1991 Sleen 28:28  
20 Eline Dankelman 2002 Arriën 28:29  
21 Bernadette Ros 1980 Odoorn 28:44  
22 Marjon Timmermans 1973 Odoorn 28:46  
23 Kim Wichertjes 1999 Borger 28:57  
24 Sabine Siemans 1970 Emmen 29:06  
25 Hetty Eekhof 1959 Valthe 29:11  
26 Ingrid Arling 1968 Klijndijk 29:19  
27 Joyce Kuipers 1991 Emmen 29:20  
28 Ilse van Klinken 1975 Odoorn 29:25  
29 Anneke Brouwer 1954 Odoorn 29:44  
30 Evelyn Steenbergen 1971 Odoorn 29:53  
31 Karin Beijering 1984 Klijndijk 30:04  
32 Wilma Robben 1971 Klazienaveen 30:05  
33 Ellen Klompmakers 1986 Ter Apel 30:17  
34 Margriet Wortelboer 1976 Emmen 30:23  
35 Karin Kuipers 1974 't Haantje 30:34  
36 Hanny Luinge 1948 Borger 30:39  
37 Gieneke Komduur 1966 Odoornerveen 30:40  
38 Klaske Geene 1999 Odoorn 30:49  
39 Jantiena Veldhuis 1980 Odoorn 31:08  
40 Jorinde Hofstra 1979 Assen 31:08  
41 Lydie Zwart 1985 Schoonoord 31:34  
42 Joke Dekker 1964 Dalerveen 31:56  
43 Janet Vorspel 1973 Emmen 31:57  
44 Josselin Kooij 1994 Groningen 31:59  
45 Evelien van Eijden   Valthe 32:03  
46 Nicole Aalderink 1998 Emmen 32:04  
47 Sylvia Geerts 1964 Odoorn 32:09  
48 Mireille Jipping 2000 Odoorn 32:10  
49 Cecilia Vet 2001 Odoorn 32:36  
50 Nynke Timmermans 2003 Odoorn 32:38  
51 Martine Hoesman 1975 Ter Apelkanaal 32:49  
52 Miranda Koops 1966 Klijndijk 32:57  
53 Marga Jansen 1981 Emmen 32:58  
54 Anita Janssens 1967 Borger 33:07  
55 Trea Wortelboer 1982 Ter Apel 33:27  
56 Gonnie Niemeijer 1981 Valthe 33:27  
57 Lammie Wiggers 1960 Odoorn 33:31  
58 Linda Wiggers 1981 Odoorn 33:32  
59 Sandra Oostebring 1975 2e Exloërmond 33:32  
60 Suzanne Klopstra 2000 Odoorn 34:02  
61 Jenny Dekker 1981 Musselkanaal 34:21  
62 Alies Berning 1967 Borger 34:33  
63 Simone van Dijk 1951 Borger 34:34  
64 Iris Schomaker 1993 Valthermond 34:35  
65 Petra Schipper 1948 Gieten 34:48  
66 Melanie Mulder 1973 Gieten 34:48  
67 Suzan Klinkhamer 1977 Valthermond 35:24  
68 Meta Barelds 1969 Valthermond 35:24  
69 Gedi Oving 1987 Nieuw Balinge 35:24  
70 Jolanda Brunen 1968 Ter Apel 35:32  
71 Ina Schipper 1981 't Haantje 35:52  
72 Inge Tempel 1991 Groningen 35:57  
73 Albertje Middeljans 1964 Exloo 35:57  
74 Liesbeth Medenblik 1953 de Kiel 35:58  
75 Reina Terpstra 1958 Lindloh (D) 36:00  
76 Alie v/d Vijver 1965 Erica 36:06  
77 Gerda de Jonge 1971 Hardenberg 36:11  
78 Cathrin Kiela 1973 Odoorn 36:14  
79 Wobbie Mones 1963 Odoorn 36:56  
80 Janny Hofsteenge 1956 Odoorn 37:17  
81 Rosan Fluks 2002 Odoorn 37:26  
82 Karin Wessels 1990 Odoorn 37:27  
83 Heleen Fluks 1973 Odoorn 37:27  
84 M Blaauw 1975 Emmen 38:11  
85 Bertha de Lange 1968 Odoorn 43:02  
 
5000, 5 KM MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bram Koppenaal 1991 Zwolle 17:54  
2 Jarno Dekker 1987 Groningen 18:28  
3 Lars Eefting 1986 Borger 18:50  
4 Richard Prakken 1998 Aalden 19:01  
5 Andreas van Scherpenze 1978 Almelo 19:41  
6 Michel Eekhof 1957 Valthe 19:59  
7 Tim Mooi 1997 Nieuw Weerdinge 21:23  
8 Stefan Koopman 1995 Emmen 21:24  
9 Theo Boerrigter 1966 Emmen 22:02  
10 Romano Vedder 1990 Emmen 22:04  
11 Jeroen Steenbergen 1998 Odoorn 22:08  
12 Jan van Wieren 1968 Emmen 22:27  
13 Jorn Boerrigter 1997 Emmen 22:35  
14 Arend Enting 1962 Orvelte 22:47  
15 Yannick Rey 1997 Ter Apel 23:14  
16 Daniël Botterfik 1986 Hoogeveen 23:16  
17 Jan Schutrups 1964 Odoorn 23:34  
18 Arjan van Halen 1984 Emmen 23:40  
19 Joep Meertens 2003 Odoorn 23:44  
20 Hein van Mulligen 1983 Hoogeveen 23:46  
21 Gerrit Dekker 1988 Klijndijk 24:18  
22 Gerjan Luinge 1977 Borger 24:31  
23 Jan Willem van der Vee 1975 Odoorn 24:58  
24 Hans Brouwer 1959 Odoorn 25:05  
25 C. Brink 1967 Emmen 25:26  
26 Jan Haddering 1976 Buinen 25:28  
27 Nico van Gulik 1972 Odoorn 25:45  
28 F Ypma 1978 emmen 25:47  
29 Jeroen Schippers 1976 Odoorn 25:48  
30 Kars Wolters 1957 Odoorn 25:52  
31 Elwin Lok 2001 Valthe 26:00  
32 Kevin Robben 2002 Klazienaveen 26:00  
33 Bastiaan Vennink 1992 Odoorn 26:05  
34 Martin van Gunst 1976 Tweede Exloermond 26:14  
35 Luuc Kimmel 2002 Odoorn 27:07  
36 Johan Luinge 1950 Borger 27:07  
37 Gert Middeljans 2003 Odoorn 27:10  
38 Sander Kor 2003 Odoorn 27:12  
39 Bert Stuiver 1964 Odoorn 27:23  
40 Henk v/d Zwaag 1961 Borger 27:32  
41 Gerrit Lahuis 1951 Aalden 27:49  
42 Bert v/d Lit 1966 Beilen 28:06  
43 Marco Althuiszes 1975 Groningen 28:07  
44 Daan van den Berg 2002 Emmen 28:20  
45 Mark Maring 1971 Gieten 28:26  
46 Roel Jonkers 1969 Emmen 28:35  
47 Sem Boonstra 2003 Odoorn 28:49  
48 Roelof Timmermans 1959 Odoorn 28:52  
49 Richard Hulzebosch 1975 Beilen 29:01  
50 Arjan Oosterdijk 1970 Odoorn 29:17  
51 Johannes Kuilder 1945 Almelo 29:21  
52 Roderik Seubers 1978 Valthe 29:22  
53 Frans Geene 1958 Odoorn 29:26  
54 Rene Wiggers 1962 Odoorn 29:30  
55 Peter Koers 1964 Valthe 29:59  
56 Hugo Bauerhuit 1978 Groningen 30:10  
57 Albert Kuilder 1947 Almelo 30:43  
58 Rob Vinke 1950 Borger 31:00  
59 Garko vd Helm 1966 Odoorn 31:15  
60 Herman Rouppé 1967 Appingedam 31:22  
61 Easger Zwart 1984 Odoorn 31:34  
62 Tom Duitscher 1991 Odoorn 32:09  
63 Martin Fluks 1971 Odoorn 32:29  
64 Ben Timmermans 1973 Odoorn 32:38  
65 Robert Wibier 1982 Emmen 32:47  
66 Lucas Tijmes 1953 Schoonoord 32:52  
67 Harry Wessels 1954 Odoorn 32:58  
68 Theo Zondag 1956 Odoorn 33:06  
69 Anton Bloemink 1941 Emmen 33:31  
70 Louis Luitjens 1957 Odoorn 35:34  
71 Albert Bos 1969 Emmen 36:58  
72 Michael Wietsma 1970 Odoorn 37:59  
73 Berend Schreuder 1929 zweeloo 45:22  
 
10000, 10 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Dineke Post 1990 Hardenberg 44:27  
2 Marije Dankelman 1997 Arrien 45:32  
3 Grietje Hoogerkamp 1970 Odoorn 48:26  
4 Claudia van Tellingen 1974 Sleen 49:37  
5 Tessa Arendsen 1994 Valthermond 53:53  
6 Lenie Hoogweg 1963 Zoetermeer 54:35  
7 Thea Hak 1975 Odoorn 55:11  
8 Manon Hulshof 1993 Groningen 57:02  
9 Petra Hurkmans 1965 Borger 57:34  
10 Atty Moesker 1970 Borger 59:30  
11 Yvonne Kooi 1969 Borger 1:02:23  
12 Anita v/d Struik 1963 2e Exloermond 1:04:43  
 
10000, 10 MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Roy Hoornweg 1989 Papendrecht 31:50  
2 Richard Moesker 1974 Emmercompascuum 36:28  
3 Bram Koppenaal 1991 Zwolle 36:58  
4 Roy Kreeft 1983 Klazienaveen 39:56  
5 Michel Eekhof 1957 Valthe 40:36  
6 Rutger Duursma 1993 Groningen 41:43  
7 Arend Enting 1962 Orvelte 42:01  
8 Pieter Jan Kooi 1967 Loppersum 42:44  
9 Tom van Tellingen 1970 Sleen 42:56  
10 Cor Ottens 1965 Leeuwarden 43:14  
11 Erik Souverein 1966 Deventer 43:22  
12 Luc Engelkes 1967 Klijndijk 43:28  
13 Jannes Bosman 1967 Klazienaveen 43:47  
14 Drik Jan vd Kooi 1992 Gieten 44:04  
15 Willem Rijnberg 1964 Gieten 44:37  
16 Kristan Post 1990 Hardenberg 45:10  
17 Martin v/d Bijllaardt 1953 Zoetermeer 45:55  
18 Jeroen Gubbels 1972 Emmen 47:01  
19 Bauke Brands 1967 Klazienaveen 47:37  
20 Nico v/d Poel 1954 Emmen 47:52  
21 Dennis v/d Berg 1970 Emmen 48:18  
22 Bert Smid 1970 Odoorn 49:08  
23 Rick Bosma 1963 Klijndijk 49:25  
24 Arend Enting 1962 Orvelte 49:31  
25 Rolf de Vries 1970 Aalden 50:17  
26 Feike Pieters 1971 Westerbork 50:57  
27 Gerard Postma 1979 Groningen 51:13  
28 Aris Eindhoven 1962 Borger 51:30  
29 Henny Berends 1965 Balkbrug 51:32  
30 Henk Speelman 1965 Borger 51:33  
31 Willem Biesboer 1954 Schoonoord 51:43  
32 Martijn Boer 1976 Beilen 52:21  
33 Taco Duursma 1958 Borger 54:26  
34 Melvin Huizing 1986 Emmen 54:53  
35 Roderick van Nie 1984 Emmen 56:50  
36 Jan Kleef 1949 Exloo 57:22  
37 Egbert Geertsema 1961 Groningen 57:36  
38 Mans Veldsink 1957 Dedemsvaart 57:36  
39 Jans Jagt 1951 Klazienaveen 57:44  
40 Wim Hunneman 1955 Oosterwolde 1:00:08  
41 Theo van der Geest 1947 Borger 1:00:25  
42 Jan Henk Akkerman 1954 Odoorn 1:00:45  
43 Frans Suelmann 1956 Klazienaveen 1:02:24  
1800, JONGENS 1800
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thom Bijkerk 2005 Odoorn 6:58  
2 Bart Jan Braams 2003 Odoorn 7:06  
3 Justin Kuipers 2004 't Haantje 7:12  
4 Alessandro Bijkerk 2003 Odoorn 7:36  
5 William Hoogerkamp 2003 Odoorn 7:39  
6 Sandro Middag 2004 Zuidwolde 7:59  
7 Vince Bouma 2002 Odoorn 8:04  
8 Loran Lok 2006 Valthe 8:10  
9 Brent Middeljans 2005 Odoorn 8:26  
10 Sil Kolmer 2006 Zwartemeer 8:32  
11 Daan Heijne 2004 Odoorn 8:34  
12 Mathijs Arends 2002 Klijndijk 8:38  
13 Daan Zantinge 2006 Emmen 8:39  
14 Milan Kwint 2004 Odoorn 9:00  
15 Alex Ravens 2006 Emmen 9:02  
16 Coen ten Ham 2003 Klijndijk 9:10  
17 Jorrit Oosterdijk 2003 Odoorn 9:22  
18 Nick Hulzebosch 2007 Beilen 9:36  
19 Teun Meertens 2005 Odoorn 9:41  
20 Jens Groen 2005 Odoorn 9:48  
21 Luca Scheper 2007 Emmen 9:51  
22 Twan Brink 2005 Emmen 9:54  
23 Gijs Wortelboer 2004 Emmen 9:55  
24 Jens Komduur 2004 Odoornerveen 9:57  
25 Twan vd Berg 2005 Emmen 10:01  
26 Jorn Eilering 2005 Odoorn 10:21  
27 Tion Lok 2007 Valthe 10:34  
28 Arben Lok 2004 Valthe 10:37  
29 Tim Wolf 2007 Coevorden 10:58  
30 Joshua Bril 2008 Erica 10:58  
31 Elmer van der Veer 2007 Odoorn 11:00  
32 Stijn Herrema 2005 Odoorn 11:56  
33 Jesper Olsman 2008 Odoorn 12:31  
34 Jeen van der Veer 2008 Odoorn 12:50  
35 Hessel Eising 2009 Odoorn 12:56  
36 Twan van Klinken 2007 Odoorn 14:01  
37 Sepp van Klinken 2009 Odoorn 15:07  
38 Jens ten Hoor 2009 Klazienaveen 22:03  
 
1800, MEISJES 1800
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Paulien Vrancke 2004 Exloo 7:03  
2 Marije de Weerd 2004 Dwingeloo 8:13  
3 Laurel ter Braak 2003 Eeserveen 8:28  
4 Fleur ter Braak 2006 Eeserveen 8:42  
5 Rosa van Driel 2003 Odoornerveen 8:46  
6 Fran Ottens 2004 Odoorn 8:55  
7 Maaike Evenhuis 2003 Kibbelveen 9:09  
8 Lyen de Vrieze 2005 Gasselte 9:10  
9 Eline Jipping 2005 Odoorn 9:49  
10 Ilse de Weerd 2007 Dwingeloo 9:58  
11 Lisa Komduur 2006 Odoornerveen 10:07  
12 Eline Hulzebosch 2008 Beilen 10:13  
13 Marleen Kor 2005 Odoorn 11:25  
14 Julia Leunge 2005 Odoorn 12:12  
15 Kyra Zweers 2006 Odoorn 12:41  
16 Tess Bouma 2006 Odoorn 12:41  
17 Jente Timmermans 2006 Odoorn 12:42  
18 Pien van der Tuin 2004 Odoorn 12:48  
19 Ines Leunge 2004 Odoorn 12:50  
20 Marin Herrema 2007 Odoorn 13:56  
21 Britt Heijne 2010 Odoorn 15:43  
22 Yacintha Bril 2009 Erica 21:42  
 
5000, 5 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Yvonne Meijer 1979 Witharen 20:28  
2 Willemien Dijkstra 1993 Sleen 22:30  
3 Sterre Jonkers 1998 Emmen 23:03  
4 Marinde Schuilema 1999 Uithuizen 23:25  
5 Marietje de Rijk 1960 Klijndijk 23:31  
6 Petra Nijmeijer 1981 Hoogeveen 23:56  
7 Marloes Prakken 2001 Aalden 24:01  
8 Daphny Grondel 1990 Sleen 24:07  
9 Julia Kimmel 1998 Odoorn 25:05  
10 Isa Boonstra 2001 Odoorn 25:42  
11 Chanien Jeuring 1990 Oosterhesselen 25:59  
12 Danielle Hoogerkamp 1996 Odoorn 26:10  
13 Doreen Smid 2000 Odoorn 27:08  
14 Petra Wolf 1989 Odoorn 27:15  
15 Marieke Olijve 1945 Emmen 27:35  
16 Lisanne Jipping 2002 Odoorn 27:43  
17 Rosa Geene 2001 Odoorn 27:46  
18 Bianca Kocks 1967 Aalden 28:08  
19 Margien Dijkstra 1991 Sleen 28:28  
20 Eline Dankelman 2002 Arriën 28:29  
21 Bernadette Ros 1980 Odoorn 28:44  
22 Marjon Timmermans 1973 Odoorn 28:46  
23 Kim Wichertjes 1999 Borger 28:57  
24 Sabine Siemans 1970 Emmen 29:06  
25 Hetty Eekhof 1959 Valthe 29:11  
26 Ingrid Arling 1968 Klijndijk 29:19  
27 Joyce Kuipers 1991 Emmen 29:20  
28 Ilse van Klinken 1975 Odoorn 29:25  
29 Anneke Brouwer 1954 Odoorn 29:44  
30 Evelyn Steenbergen 1971 Odoorn 29:53  
31 Karin Beijering 1984 Klijndijk 30:04  
32 Wilma Robben 1971 Klazienaveen 30:05  
33 Ellen Klompmakers 1986 Ter Apel 30:17  
34 Margriet Wortelboer 1976 Emmen 30:23  
35 Karin Kuipers 1974 't Haantje 30:34  
36 Hanny Luinge 1948 Borger 30:39  
37 Gieneke Komduur 1966 Odoornerveen 30:40  
38 Klaske Geene 1999 Odoorn 30:49  
39 Jantiena Veldhuis 1980 Odoorn 31:08  
40 Jorinde Hofstra 1979 Assen 31:08  
41 Lydie Zwart 1985 Schoonoord 31:34  
42 Joke Dekker 1964 Dalerveen 31:56  
43 Janet Vorspel 1973 Emmen 31:57  
44 Josselin Kooij 1994 Groningen 31:59  
45 Evelien van Eijden   Valthe 32:03  
46 Nicole Aalderink 1998 Emmen 32:04  
47 Sylvia Geerts 1964 Odoorn 32:09  
48 Mireille Jipping 2000 Odoorn 32:10  
49 Cecilia Vet 2001 Odoorn 32:36  
50 Nynke Timmermans 2003 Odoorn 32:38  
51 Martine Hoesman 1975 Ter Apelkanaal 32:49  
52 Miranda Koops 1966 Klijndijk 32:57  
53 Marga Jansen 1981 Emmen 32:58  
54 Anita Janssens 1967 Borger 33:07  
55 Trea Wortelboer 1982 Ter Apel 33:27  
56 Gonnie Niemeijer 1981 Valthe 33:27  
57 Lammie Wiggers 1960 Odoorn 33:31  
58 Linda Wiggers 1981 Odoorn 33:32  
59 Sandra Oostebring 1975 2e Exloërmond 33:32  
60 Suzanne Klopstra 2000 Odoorn 34:02  
61 Jenny Dekker 1981 Musselkanaal 34:21  
62 Alies Berning 1967 Borger 34:33  
63 Simone van Dijk 1951 Borger 34:34  
64 Iris Schomaker 1993 Valthermond 34:35  
65 Petra Schipper 1948 Gieten 34:48  
66 Melanie Mulder 1973 Gieten 34:48  
67 Suzan Klinkhamer 1977 Valthermond 35:24  
68 Meta Barelds 1969 Valthermond 35:24  
69 Gedi Oving 1987 Nieuw Balinge 35:24  
70 Jolanda Brunen 1968 Ter Apel 35:32  
71 Ina Schipper 1981 't Haantje 35:52  
72 Inge Tempel 1991 Groningen 35:57  
73 Albertje Middeljans 1964 Exloo 35:57  
74 Liesbeth Medenblik 1953 de Kiel 35:58  
75 Reina Terpstra 1958 Lindloh (D) 36:00  
76 Alie v/d Vijver 1965 Erica 36:06  
77 Gerda de Jonge 1971 Hardenberg 36:11  
78 Cathrin Kiela 1973 Odoorn 36:14  
79 Wobbie Mones 1963 Odoorn 36:56  
80 Janny Hofsteenge 1956 Odoorn 37:17  
81 Rosan Fluks 2002 Odoorn 37:26  
82 Karin Wessels 1990 Odoorn 37:27  
83 Heleen Fluks 1973 Odoorn 37:27  
84 M Blaauw 1975 Emmen 38:11  
85 Bertha de Lange 1968 Odoorn 43:02  
 
5000, 5 KM MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bram Koppenaal 1991 Zwolle 17:54  
2 Jarno Dekker 1987 Groningen 18:28  
3 Lars Eefting 1986 Borger 18:50  
4 Richard Prakken 1998 Aalden 19:01  
5 Andreas van Scherpenze 1978 Almelo 19:41  
6 Michel Eekhof 1957 Valthe 19:59  
7 Tim Mooi 1997 Nieuw Weerdinge 21:23  
8 Stefan Koopman 1995 Emmen 21:24  
9 Theo Boerrigter 1966 Emmen 22:02  
10 Romano Vedder 1990 Emmen 22:04  
11 Jeroen Steenbergen 1998 Odoorn 22:08  
12 Jan van Wieren 1968 Emmen 22:27  
13 Jorn Boerrigter 1997 Emmen 22:35  
14 Arend Enting 1962 Orvelte 22:47  
15 Yannick Rey 1997 Ter Apel 23:14  
16 Daniël Botterfik 1986 Hoogeveen 23:16  
17 Jan Schutrups 1964 Odoorn 23:34  
18 Arjan van Halen 1984 Emmen 23:40  
19 Joep Meertens 2003 Odoorn 23:44  
20 Hein van Mulligen 1983 Hoogeveen 23:46  
21 Gerrit Dekker 1988 Klijndijk 24:18  
22 Gerjan Luinge 1977 Borger 24:31  
23 Jan Willem van der Vee 1975 Odoorn 24:58  
24 Hans Brouwer 1959 Odoorn 25:05  
25 C. Brink 1967 Emmen 25:26  
26 Jan Haddering 1976 Buinen 25:28  
27 Nico van Gulik 1972 Odoorn 25:45  
28 F Ypma 1978 emmen 25:47  
29 Jeroen Schippers 1976 Odoorn 25:48  
30 Kars Wolters 1957 Odoorn 25:52  
31 Elwin Lok 2001 Valthe 26:00  
32 Kevin Robben 2002 Klazienaveen 26:00  
33 Bastiaan Vennink 1992 Odoorn 26:05  
34 Martin van Gunst 1976 Tweede Exloermond 26:14  
35 Luuc Kimmel 2002 Odoorn 27:07  
36 Johan Luinge